بلبرینگ KOYO

رولبرینگ استوانه ای
رولبرینگ استوانه ای
نوامبر 10, 2021
بلبرینگ SKF
بلبرینگ SKF
جولای 22, 2023

بلبرینگ KOYO

بلبرینگ KOYO نام خط تجاری محصولات بلبرینگ شرکت ژاپنی JTEKT برای تولید و عرضه بلبرینگ می باشد که از برندهای شناخته شده و با قدمت طولانی در این زمینه می باشد که محصولاتی متنوع در رنج گسترده بلبرینگ های بزرگ با شعاع بیرونی در سایز هفت متر تا بلبرینگ های بسیار کوچک مینیاتوری با قطر بیرونی یک میلیمتر تولید و عرضه می نماید. بلبرینگ های KOYO سازگار با محیط زیست می باشند  به این صورت که محصولات قابل بازیافت می باشند و پس از بازیابی به چرخه مصرف باز می گردند و در مصرف انرژی صرفه جویی می نمایند.

بلبرینگ KOYO دارای انواع گوناگونی می باشد که برای کاربردهای گوناگون صنعتی و با ویژگی های متفاوت تولید می شوند. بلبرینگ شیار عمیق KOYO، یکی از این محصولاتی می باشد که می تواند هم زمان در دو جهت، به صورت محوری دو طرفه و به صورت شعاعی نیرو و بار فشار وارد شده را تحمل نماید. بلبرینگ شیار عمیق KOYO از متداول ترین محصولات این برند می باشد.

بلبرینگ خود تنظیم KOYO، یکی دیگر از انواع مدل های بلبرینگ KOYO می باشد که مرکز دایره حلقه بیرونی با مرکز بلبرینگ KOYO یکی می باشد که این ویژگی باعث می شود در صورتی که حلقه داخلی، گوی ها و قفس نسبت به حلقه بیرونی دچار انحراف و کجی شود، بلبرینگ KOYO چرخش خود را ادامه دهد.

بلبرینگ تماس زاویه ای KOYO نوع دیگری از این محصولات در بازار است که دارای زوایای تماس می باشد و برای مواردی که نیازمند سرعت بالا و دقت فراوان می باشد مناسب است. این نوع از بلبرینگ های KOYO می تواند بارها و نیروهای محوری و شعاعی را به صورت ترکیبی تحمل نماید. بلبرینگ کف گرد KOYO، از مدل های دیگر این محصولات می باشد که دارای دو نوع یک جهته و دو جهته می باشد که نوع اول در یک جهت محوری بار را می کشد و دومی در دو جهت بار را تحمل می نماید.

از آن جایی که محصولات تقلبی KOYO به وفور در بازار یافت می شود که دارای انواع مشابه در بسته بندی، جزئیات و حتی قیمت می باشند، راهی اصولی و غیر قابل خطا وجود دارد که استفاده از اپلیکیشن WBA CHECK می باشد. شرکت ژاپنی JTEKT عضوی از موسسه جهانی بیرینگ ها WBA می باشد و از این امکان برخوردار است که از اپلیکیشن ارائه شده توسط این موسسه برای تشخیص اصالت بلبرینگ های بادوام و با کیفیت KOYO بهره ببرد.