بلبرینگ SKF

بلبرینگ KOYO
بلبرینگ KOYO
جولای 22, 2023
بلبرینگ استیل
بلبرینگ استیل
جولای 22, 2023

بلبرینگ SKF

بلبرینگ SKF ساخت کشور سوئد و چند ملیتی است که قدمت آن به سال ۱۹۰۷ و اختراع بلبرینگ های خود تنظیم توسط بنیان گذار شرکت SKF باز می گردد. بلبرینگ های SKF در رنج بسیار گسترده ای از نظر ابعاد تولید می شوند که محصولاتی با قطر چند متر تا چند میلیمتر را در بر می گیرد. بلبرینگ های SKF در ماشین آلات صنعتی به کار می روند و به دستگاه ها کمک می کنند تا با سرعت بالا و با حرکتی روان کار کنند و به نگهداری هر چه بهتر آن ها و کاهش هزینه های ناشی از تعمیر کمک شایانی می نمایند و بازدهی ماشین ها را بالا می برند.

بلبرینگ های شیار عمیق SKF دسته ایا از محصولات این برند می باشند که سایزها و ابعاد متنوع آن ها با کدهایی مشخص گشته و در بازار موجود می باشند. سایزهای مینیاتوری بلبرینگ های شیار عمیق SKF در دستگاه های پزشکی، ساعت ها و … به کار می روند و ابعاد بزرگ بلبرینگ های SKF در ماشین آلات سنگین صنعتی به کار می روند.

بلبرینگ تماس زاویه ای SKF نوع دیگری از این محصولات می باشد که مکانیزم عملکرد آن به گونه ای است که زاویه قرار گرفتن حلقه های داخلی و خارجی با راستای نیرو و فشار وارد شده، قابلیت تنظیم دارد. بلبرینگ تماس زاویه ای با اینکه به صورت شعاعی می باشد می تواند نیروی وارد شده در دو راستای شعاعی و محوری را مهار نماید و تحمل نماید.

بلبرینگ گف گرد SKF هم به شکل یک ردیف و هم به صورت دو ردیفه تولید می گردد و تنها می تواند بار و نیروی وارد شده به صورت محوری را تحمل نماید و نباید در معرض نیروی فشاری قرار گیرد. بلبرینگ کف گرد SKF قابلیت تفکیک و جدا سازی به صورت کامل را دارد.

بلبرینگ خود تنظیم SKF گروه دیگری از این محصولات را تشکیل می دهد که می تواند به صورت خودکار، زاویه خود را تا سه درجه انحراف محور تنظیم کرده و تطبیق دهد. اینکه این مدل از بلبرینگ های SKF از مرکزیت خود در زمان استارت یا بارگذاری خارج شود، نزدیک به صفر می باید و به این صورت فعالیتی امن را ممکن می سازد. بلبرینگ های خود تنظیم SKF در ماشین آلات بافندگی و ریسندگی بسیار کاربرد دارند. بلبرینگ های سوزنی SKF نیز از محصولات دیگر این برند می باشند که به همراه مدل های دیگر این محصولات با دوام و با کیفیت، در این مجموعه به صورت اصل به فروش می رسند.