بلبرینگ استیل

بلبرینگ SKF
بلبرینگ SKF
جولای 22, 2023
بلبرینگ ساچمه بشکه ای
بلبرینگ ساچمه بشکه ای
جولای 22, 2023

بلبرینگ استیل

بلبرینگ استیل بدنه ای تماماً استیل دارد و رینگ ها و ساچمه های آن از استیل نسوز ساخته شده است و به همین دلیل برای کاربردهایی که دمای سیستم بسیار بالا می رود و حرارت وجود دارد، قابل استفاده و کاربردی می باشد. بلبرینگ استیل همچنین ضد زنگ است. به این معنی که رطوبت یا عوامل محیطی دیگر موجب خوردگی و زنگ زدن آلیاژ بدنه آن نمی گردد. بلبرینگ استیل به دلیل ویژگی های ممتاز آن در صنایع تولید مواد خوراکی، آشامیدنی، دارویی، پزشکی، شیمیایی، صنعت چاپ و موارد متعدد دیگر کاربرد دارد. ولی انواع بلبرینگ استیل که در هر کدام از این صنایع کاربرد دارند با یکدیگر متفاوت است و این محصولات تنوع بسیاری دارند.

بلبرینگ استیل به طور کلی در دو نوع بلبرینگ استیل بگیر و بلبرینگ استیل نگیر تقسیم می گردد. منظور از واژه بگیر و نگیر در این گروه بندی ها جذب شدن بلبرینگ استیل توسط آهنربا یا جذب نشدن آن است. بلبرینگ استیل نگیر با کد ZZ مشخص می شود و در صنایع دارویی و غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین محدوده عملکردی دمایی برای این محصولات بین ۲۰ تا ۱۰۰ درجه سانتیگراد می باشد. بلبرینگ استیل بگیر با کد RS2 مشخص می شود و از استیل ۴۴۰ در آن استفاده می شود. این محصولات نیز در بازه دمایی ۲۰ تا ۱۰۰ درجه سانتی گراد بالاترین بهره وری را دارند و به دلیل ضد آب بودن در صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع بلبرینگ های استیل نگیر موجود در بازار از لحاظ ویژگی ها در دو دسته بلبرینگ استیل ۳۰۴ و بلبرینگ استیل ۳۱۶ جای می گیرند. تفاوت این دو گروه در نوع آلیاژ استیلی است که در ساخت آن ها به کار رفته است. بلبرینگ استیل ۳۰۴ ضد زنگ زدگی بوده و مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارد و برای استفاده در محیط های مرطوب مناسب است. بلبرینگ استیل ۳۱۶ علاوه بر تمامی این ها در برابر اسید نیز مقاوم است.

بلبرینگ های استیل نسوز بسیار دوام بالایی دارند و به دلیل استحکام بالا، میزان بازدهی ماشین آلات و دستگاه های صنعتی را بالا می برند. این محصولات برای عملکرد بهتر نیاز به روغن کاری ندارند و به راحتی قابل شستشو هستند. همچنین بلبرینگ های استیل برای محافظت از خوردگی به یک لایه گریس یا روانکار نیاز ندارند. انواع و اقسام بلبرینگ های استیل نسوز را در ابعاد گوناگون و ساخته شده از مرغوب ترین متریال، می توانید از این مجموعه تهیه نمایید. جهت اطلاع از قیمت ها با همکاران ما تماس حاصل نمایید.