بلبرینگ نسوز

بلبرینگ بشکه ای
بلبرینگ بشکه ای
نوامبر 10, 2021
بلبرینگ کف گرد
بلبرینگ کف گرد
نوامبر 10, 2021

بلبرینگ نسوز

بلبرینگ ها انواع مختلفی دارند که بر اساس جنس بلبرینگ نیز به دسته های مختلفی دسته بندی شده و مورد استفاده قرار می گیرند. بلبرینگ نسوز یکی از انواع بلبرینگ هایی است که بر اساس جنس و متریال ساخت بلبرینگ دسته بندی شده و می توان آن را یکی از بهترین نوع بلبرینگ ها نام برد. بلبرینگ های نسوز به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند در برابر حرارت های بسیار بالا دوام آورده و به راحتی کار خود را در سیستم ادامه دهند، بدون اینکه سیستم را دچار اختلال کرده و یا در حرارت های بالا دچار خرابی شده و با این خرابی نیز به سیستم لطمه ی بزرگی وارد کنند.

بلبرینگ های نسوز از جنس سرامیکی هستند که به خوبی در برابر حرارت دوام آورده و می توانند بسیار پر تحمل و در فشار های بالا بسیار پر توان ظاهر شوند. بلبرینگ های نسوز را در سیستم هایی به کار می برند که احتمال خطر بالا رفتن حرارت در اثر اصطکاک زیاد وجود داشته باشد و یا از قبل برای این سیستم کار در حرارت های بالا را تعریف کرده و بر اساس همین طرح در طراحی آن بلبرینگ های نسوز را مورد استفاده قرار می دهند. بهترین و پر استفاده ترین بلبرینگ های نسوز از جنس سرامیکی است که علاوه بر نسوز بودن در برابر انواع زنگ زدگی و پوسیدگی نیز مقاوم بوده و توانسته که خود را در سیستم های مختلف به اثبات برساند.

فروشگاه توکان بلبرینگ با چندین سال سابقه در ضمینه ی فروش انواع بلبرینگ و رولبرینگ، به فروش بلبرینگ های نسوز نیز می پردازد. بلبرینگ های نسوز از حساس ترین بلبرینگ ها هستند و باید از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها و برند ها جهت استفاده از این بلبرینگ ها، انتخاب کرد. توکان بلبرینگ بهترین و با کیفیت ترین برند های بلبرینگ نسوز را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد. بلبرینگ های نسوز توکان بلبرینگ، علاوه بر کیفیت عالی دارای قیمتی مناسب نیز می باشند. می توانید جهت خرید انواع بلبرینگ ها از جمله بلبرینگ نسوز و همچنین اطلاع از شرایط ویژه فروش با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.